İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Katılım Koşulları

Konuşan Balık Deniz ve Çocuk Şenliği’ne bireysel katılım için hiç bir ön koşul söz konusu değildir. Şenliğimiz herkesin -bireysel- katılımına açıktır.

Şenlik kapsamında yer alan sunumlar ve yarışmalara katılım için öğretim kurumlarının başvurusu gerekmektedir. Şenlik, takvimin açıklanmasını müteakiben, şartnamelerde belirlenen takvime uymak koşuluyla, tüm öğretim kurumlarının katılımına açıktır.

Katılımcı sayısının sınırlandırılması durumunda öncelik şenliğin yapılacağı lokasyonda yer alan öğretim kurumlarınındır. Katılımcı sayısının aşılması durumunda kurumların başvuru tarihi esas alınır.

Başvurular online olarak gerçekleştirilir. Eğitim Kurumları Başvuru Formu‘nun ulaşmasını müteakiben kurumumuz tarafından sizinle irtibat kurularak gerekli detaylar aktarılır.

Yarışmalara dair tüm ayrıntıları Katılım ve Yarışma Şartnamesi‘nde bulabilirsiniz.

Slogan Yarışması katılımı “online” olarak kabul edilmemektedir. Slogan yarışmasına katılacak adaylar “Slogan Yarışması Başvuru Formu“nu doldurarak şenlik öncesi posta ile ya da şenlik alanına girişte, kayıt işlemleri sırasında görevlilere teslim etmek zorundadırlar.

Kısa Öykü Yarışması’na katılabilmek için lütfen “Kısa Öykü Kayıt Formu“nu doldurun ve öykünüzü yükleyin.