İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gizlilik Politikası, Gizlilik Ve Yasal Uyarı

Sualtı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi Derneği İnternet Platformlarında kamuoyuna açık envanter listeleri, görseller vb. tüm veriler kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz. Hiç bir şekilde ticari amaçla kullanılamaz. Akademik çalışmalarda kaynak gösterilmesi şartıyla kullanılabilir. Diğer tüm mecralarda kullanımı yazılı izne tabidir.
 
Sualtı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi Derneği (kısaca STH),  sitesine girdiğinizde kişisel bilgilerinizin şahsi ve gizli olduğunu kabul eder. Bu doğrultuda, verdiğiniz kişisel bilgiler güvenli bir yerde saklanır ve sadece belirli personel veya yetkili kişiler tarafından ulaşılabilir. Kişisel bilgileriniz sadece amacınız hakkında bilgilendirmek ya da sizlere daha iyi hizmet sunmak amacı ile gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır. Sualtı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi Derneği elde ettiği kişisel bilgilerin gizli olduğunu kabul etmekte olduğu için çevrim-içi toplanan bilgileri, yasal olarak talep edilmedikçe, adli ya da idari soruşturma ya da davalar için gerekli görülmedikçe üçüncü şahıslara açıklamaz.

Diğer internet siteleri STH internet sitelerine bağlantılar içerebilir ve sadece gizlilik kuralına STH ile aynı ölçüde önem veren ve dikkat eden sitelere bağlantı verme konusunda azami gayret gösterir. Bununla birlikte, STH, diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik konusundaki uygulamaları ile ilgili olarak sorumlu değildir.

Herhangi bir sitede, STH logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin STH’ye ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Derneğimizin www.sth.org.tr, www.sthharem.org ve www.konusanbalik.org adreslerinde yayın yapan üç farklı internet platformu mevcuttur.

“Gizlilik politikamız” ve “Site Kullanım Şartlarımız” zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. Derneğimizin, internet sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke edinmiştir. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız. Bu kurallar üzerinde, kendi takdirimiz ile değişiklikler, iyileştirmeler, eklemeler yapma ya da bazı kısımlarını çıkartma hakkını saklı tutarız. Lütfen değişiklikleri izlemek üzere bu siteyi düzenli olarak ziyaret ediniz. Bu değişikliklerin yapılmasını takiben, sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri ve site kullanım şartlarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.