İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin çeşitli sahillerinden fotoğrafların da yer aldığı 100*150 cm ölçülerinde 30 görselden oluşmaktadır. İlk kez Şubat 2009’da Nautilus Alışveriş Merkezi’nde sergilenmiştir.
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-1.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-2.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-3.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-4.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-5.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-6.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-7.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-8.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-9.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-10.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-11.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-12.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-13.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-14.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-15.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-16.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-17.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-18.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-19.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sth.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/sth_sergi2009-20.jpg?resize=1024%2C733&ssl=1)
İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin çeşitli sahillerinden fotoğrafların da yer aldığı 100*150 cm ölçülerinde 30 görselden oluşmaktadır. İlk kez Şubat 2009’da Nautilus Alışveriş Merkezi’nde sergilenmiştir.