İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üyelik ve Destek

STH tüm kurum ve kuruluşlardan bağımsız bir organizasyondur. Bütçesi sadece üyelerinin aidatlarından oluşmaktadır. Çeşitli projelerde finansal ihtiyaçları söz konusu olabilmektedir.

Siz de STH ‘ye destek olmak istiyorsanız, derneğimize üye olabilir, etkinliklere katılabilir, ayni ya da nakdi bağışta bulunabilir veya sponsor olabilirsiniz.


STH Derneği Üyeliği

Asli Üyelik

Asli üyeler dernek genel kurulunda oy hakkına sahip ve dernek yürütme organlarında yer alabilen üyelerdir. Bu statüde yer almak isteyen üye adaylarının ekler arasında yer alan Asli Üye Başvuru Formunu doldurmaları, iki adet fotoğraf ve Nüfus Cüzdanı Fotokopisini STH Dernek Merkezi‘ne ulaştırmaları yeterlidir. Üyeliğe kabul Yönetim Kurulu tarafından ilk toplantıda görüşülerek karara bağlanır ve üye adayına bildirilir.

Asli Üyeler için üyelik giriş ödentisi (bir kereye mahsus) 50 TL, yıllık üye aidatı 1 TL olarak belirlenmiştir.


Onursal Üyelik

STH Genel Kurulu ve/veya Yönetim Kurulu tarafından yaptıkları çalışmalarından ve desteklerinden ötürü verilen üyelik statüsüdür.

Onursal Üyeler aidat ödemezler, genel kurula katılabilirler ancak oy kullanamazlar. Derneğin yürütme organlarında görev alamazlar.

Dernek tüzüğünde belirlenen üyelik haklarından yararlanabilir, görüş bildirebilirler.


Aidat ödemeleriniz ve/veya bağışlarınız için;

Sualtı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi Derneği
Yapı Kredi Bankası, Kaş Şubesi – IBAN: TR21 0006 7010 0000 0049 1851 22