İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Büyükada 2007


I. Konuşan Balık Deniz ve Çevre Şenliği 29 Nisan 2007 Pazar günü Büyükada sahilinde gerçekleştirildi.

Levent Yıldız, Slogan Yarışması Birincilik Ödülü

Slogan Yarışması, Resim Yarışması, Fotoğraf Yarışması, Deniz Sunumları, Dans Gösterileri, Temizlik Dalışları, Envanter Sunumları gibi zengin bir içerikle gerçekleştirilen şenliğe yaklaşık kırk öğrenci katıldı.

İlköğretim öğrencileri hazırladıkları sunumlarla ve Serbest Kürsü’de söyledikleri ile herkese umut verdi. Tüm yarışmalarda yer alan birbirinden neşeli ve daha önemlisi söyleyecek sözü olan eserler jüride yer alan arkadaşlarımız için keyif vericiydi.

Böylelikle, hedeflenenin altında bir katılımla da olsa I. Konuşan Balık Deniz ve Çocuk Şenliği geride kaldı. Artık Konuşan Balık bir slogan sahibi:) “BALIKLARIN DİLİ OLSA…” Önümüzdeki yıla kadar tüm eğitim kurumlarında yapılacak STH Çalışmalarında kullanılacak olan Konuşan Balık imajı ve sloganı bir sonraki şenlikte yine minikler tarafından yenilenecek…

YARIŞMA SONUÇLARI

Konuşan Balık Slogan Yarışması

1. Levent Yıldız – “Balıkların dili olsa…”

Resim Yarışması

1. Başak KURT              2. Levent Yıldız              3. Aylin Aygün

Fotoğraf Yarışması

1. Levent Ocakçı          2. Ece İştenyılmaz          3. Gözde Tezcan

Tüm yarışmalarda yer alan birbirinden neşeli ve daha önemlisi söyleyecek sözü olan eserler jüride yer alan arkadaşlarımız için keyif vericiydi. Böylelikle, hedeflenenin altında bir katılımla da olsa I. Konuşan Balık Deniz ve Çocuk Şenliği geride kaldı.

Artık Konuşan Balık bir slogan sahibi:) “BALIKLARIN DİLİ OLSA…“Önümüzdeki yıla kadar tüm eğitim kurumlarında yapılacak STH Çalışmalarında kullanılacak olan Konuşan Balık imajı ve sloganı bir sonraki şenlikte yine minikler tarafından yenilenecek.