İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eminönü Etkinliği, 2015

STH 10. Yıl Eminönü Etkinliği 25 Ocak 2015 Pazar günü Eminönü Sahilinde gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılım, yoğun medya ilgisi ve daha da önemlisi halkın yoğun ilgisiyle hayata geçirilen etkinlikte yeni dönem çalışmalarına dair önemli yenilikler de hayata geçirildi. Komünikasyon sistemi ile canlı olarak izlenen ve izletilen dalışta sualtı ekipleri ile kurulan sürekli iletişim dalışın daha efektif olmasını sağladı. Son etkinliklerin değişmez parçası olan Anket Çalışması yine çarpıcı ve etkileyici sonuçlarıyla STH arşivlerinde yerini aldı.

Yetmiş kadar kamuoyuna açık etkinlik, bir çılgın proje (STH Harem Projesi), bir benzersiz çocuk şenliği (Konuşan Balık Deniz ve Çocuk Şenliği), daha önce hiç denenmemiş deniz kültürü temalı etkinlik serisi (“bize deniz ozanı gerek!”), sayısız sergi, binlerce öğrenciye deniz ve deniz kirliliği konulu sunum, iskelelerden fuar alanlarına kısa film gösterimleri, ilk katı atık sergisi STH Gönüllülerinin 10 yıla sığdırdıklarından ilk akla gelenler.

10 yıl boyunca tüm bunları bağımsızgönüllü ve bütçesiz olarak hayata geçirmiş olan STH Organizasyonu’nun ilk günden bu yana varolması adına emeği geçen, alanlarda emeğini paylaşan, hiç katılmayıp umudunu paylaşan, hatta böylesi bir oluşuma destek değil köstek olmaya çalışarak motivasyonlarımıza tavan yaptıran tüm kişi ve kuruluşlara yengeçler ve kayabalıkları adına, gelecek nesiller adına ve tüm varoluş adına sonsuz teşekkürlerimizle…

STH Eminönü Etkinliği, 1. Bölüm
STH Eminönü Etkinliği, 2. Bölüm